O nás

Firma Pila Rytíř provozuje svoji činnost na pile v Chlumečku u Křemže od roku 1992. 

Firma Pila Rytíř je specializovaným výrobcem dřevěných palet a beden se sídlem v obci Chlumeček u Křemže v Jihočeském kraji. Jsme připraveni splnit vaše potřeby a očekávání při dodávce kvalitního a spolehlivého obalového materiálu.

Nabízíme širokou škálu standardních velikostí dřevěných palet a beden, které jsou dostupné ihned. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a splňují veškeré evropské normy a standardy. Jsou pevné, odolné a zároveň lehké, což zajišťuje snadnou manipulaci a transport vašeho zboží.

V případě, že standardní rozměry nevyhovují vašim konkrétním potřebám, jsme schopni vám vyrobit dřevěné palety a bedny na míru. S naším technickým týmem dokážeme přizpůsobit velikost, nosnost a další parametry přesně podle vašich požadavků. Vaše zboží bude optimalizováno na maximální ochranu a efektivní skladování.

Jsme hrdí na naši profesionalitu a důkladnost. Každý výrobek prochází pečlivou kontrolou kvality, abychom vám mohli garantovat bezproblémové použití a spokojenost. Snažíme se také minimalizovat naše dopady na životní prostředí. Vyrábíme naše dřevěné palety a bedny z certifikovaného a udržitelného dřeva z legálních zdrojů.

Máme širokou zákaznickou základnu, která zahrnuje malé a střední podniky, velké korporace a dokonce i jednotlivé zákazníky. Jsme připraveni spolupracovat s vámi na jakémkoli projektu, nezávisle na jeho rozsahu či složitosti. Naše služby zahrnují nejen výrobu, ale také dodávky a čištění dřevěných palet a beden.

Pevně věříme, že naše dřevěné palety a bedny přinesou vaší firmě hodnotný prostředek k ochraně, skladování a manipulaci s vaším zbožím. Pokud hledáte spolehlivého výrobce dřevěných palet a beden, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme více informací a přijmeme vaši objednávku.

Roční pořez činí 5.000 m3  kulatiny. Z celkového množství vyrobeného řeziva se polovina dále zpracuje v truhlářské a paletářské výrobě, zbytek se prodá přímo. Zboží dodáváme z 90% na zahraniční trh. Řezivo zpracováváme v paletářské výrobě. Z  řeziva jsme schopni vyrobit různé druhy palet, podlážek a beden. Momentálně vyrábíme 15 druhů palet. Samozřejmě se vždy snažíme vyjít zákazníkovi vstříc a v rámci našich možností a schopností vyhovět jeho požadavkům.

Neváhejte nás kontaktovat! tel.: 602 733 345

Vyrobíme Vám dřevěné palety na míru ...

všechny palety palety vyrábíme dle výkresu a požadavků zákazníka

Pro jakékoli dotazy nás kontaktujte

Kontakty

Adresa:

Pila Rytíř s.r.o.
Chlumeček
382 03 Křemže

Kontaktní údaje:

mobil: +420 602 733 399

telefon: +420 602 733 301

e-mail: jrytir@seznam.cz  

Identifikační údaje
IČO: 07738323